Ernst Schrom *
(Wien 1902-1969) Der Urgeist, signiert und datiert unten rechts: E. Schrom 1967, Öl/Mischtechnik auf Papier, ca. 27,5 x 17 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
16.01.2020 - 15:33
- Vyvolávací cena:
Ernst Schrom *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 16.01.2020 - 15:33 |
Prohlídka: | 10.01. - 16.01.2020 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 410,- -
Cena:
EUR 410,-