Monogrammist AR
(20. Jahrhundert) Zwei Intarsienbilder: Orchideen, monogrammiert unten links, je ca. 32 x 47,5 cm (900000411 und 900000412)
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
16.01.2020 - 15:50
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Monogrammist AR
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 16.01.2020 - 15:50 |
Prohlídka: | 10.01. - 16.01.2020 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)