F. Ragozinski, 20. Jhdt.
Motiv aus dem Zillertal, laut rückseitiger Betitelung, signiert F. Ragozinski, Öl auf Malkarton, 46 x 67 cm, gerahmt,
20.01.2020 - 10:14
- Vyvolávací cena:
F. Ragozinski, 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.01.2020 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.01. - 20.01.2020 |