Carl Schellhammer*
, (Altdorf 1894-1956 Bern), "im Atelier", signiert u. datiert "C. Schellhammer, (19)38, Öl auf Platte, ca. 54,5 x 45,5 cm, gerahmt
20.01.2020 - 10:40
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Carl Schellhammer*
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.01.2020 - 10:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.01. - 20.01.2020 |