Robin Chrisitna Anderson *
(Österreich 1890-1969) Akt, monogrammiert R. C. A., Buntstift auf Papier, 43 x 25 cm, Passep., gerahmt, verglast
20.01.2020 - 10:44
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Robin Chrisitna Anderson *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.01.2020 - 10:44 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.01. - 20.01.2020 |