Bäuerliche Sitzbank
frühes 20. JH., Fichtenholz natur, ca.79 x 129 x 35 cm, Alters- und Gebrauchsspuren
20.01.2020 - 10:57
- Vyvolávací cena:
Bäuerliche Sitzbank
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.01.2020 - 10:57 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.01. - 20.01.2020 |