Altschliffbrillant Ohrgehänge zus. ca. 1,20 ct
Gold 580/Silberfassungen, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), 5,9 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
21.01.2020 - 15:11
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.01.2020 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |