Schmuckgarnitur "Herz"
Gold 750 bicolor, Brillanten zus.0,75 ct, best. aus: 1 Ring RW 55, 1 Paar Klappcreolen, 1 Anhänger an Gold 585-Kette ca. 45 cm, zus. 29 g, Etuiøg29
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
21.01.2020 - 15:12
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Schmuckgarnitur "Herz"
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.01.2020 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |