Johann Wilhelm Jankowsky zugeschrieben/attributed (1825-1870) Ankunft an der Isola Bella im Lago Maggiore,
Öl auf Holz, 18 x 35,7 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
27.02.2020 - 15:04
- Dosažená cena: **
EUR 830,-
- Cena:
EUR 830,-
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 27.02.2020 - 15:04 |
Prohlídka: | online |