Brillant Damenring
Platin 950, ein Brillant, RW 52, 6,2 g, seitlich etwas abgerieben, Gebrauchsspuren øp6
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
06.02.2020 - 10:06
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.02.2020 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.01. - 06.02.2020 |