Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) "Panik", signiert Flora, betitelt, Tuschezeichnung auf Papier, 8 x 11 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2020 - 10:07
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2020 - 10:07 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: