Eun Nim Ro *
(Südkorea 1946 geb.) Farblithografie, "Schwestern", signiert Eun Nim Ro, datiert 2004, die Nr. 19/25, 50 x 70 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2020 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Eun Nim Ro *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2020 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |