Aquarellist 20. Jhdt.
"Stiegenaufgang bei einer Burg", Aquarell auf Papier, Ausschnitt 18,5 x 14,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2020 - 10:42
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Aquarellist 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2020 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |