Karl Strnad- Goldammer *
(Wien 1950 geb.) "Stephansdom", signiert Goldammer, mit E. A. beschriftet Farblithografie, 81 x 59 cm, gerahmt, verglast, Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2020 - 10:49
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Karl Strnad- Goldammer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2020 - 10:49 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: