Cornelius Kolig *
(Vorderberg, Kärnten 1942 geb.)"Objekt", signiert C. Kolig, datiert 71, Siebdruck, die Nr.140/200, Ausschnitt 39 x 56 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel, Papier wellig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2020 - 10:55
- Vyvolávací cena:
Cornelius Kolig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2020 - 10:55 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |