Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) "Ohne Titel", signiert Fuchs, Radierung, Nr.262/3000, 19 x 17 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2020 - 11:15
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2020 - 11:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-