Helmut Kern *
(Linz 1928-2009) "Kellergasse", signiert Helmut Kern, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 25,5 x 36 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2020 - 11:20
- Vyvolávací cena:
Helmut Kern *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2020 - 11:20 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |