Tony Vogl *
(20. Jhdt.) "Zugspitze", Öl auf Platte, 65 x 50 cm, gerahmt, partiell mit Abblätterungen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2020 - 11:23
- Vyvolávací cena:
Tony Vogl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2020 - 11:23 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |