F. Ragozinski, 20. Jhdt.
Motiv aus dem Zillertal, laut rückseitiger Betitelung, signiert F. Ragozinski, Öl auf Malkarton, 46 x 67 cm, gerahmt,
03.02.2020 - 10:18
- Vyvolávací cena:
F. Ragozinski, 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.02.2020 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |