Künstler 20. Jhdt.
Stephansdom, signiert Seehorn, Aquarell, Zeichnung auf Papier, 42 x 31 cm, Passep., gerahmt, verglast
03.02.2020 - 10:46
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.02.2020 - 10:46 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |