Künstler 20. Jhdt.
Weiblicher Akt, signiert F. Emten, Mischtechnik auf Papier, 38 x 25,5 cm, Passep., gerahmt,
03.02.2020 - 10:57
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.02.2020 - 10:57 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |