Brillant Brosche
Rosegold Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,35 ct, 9 g
13.02.2020 - 10:43
- Vyvolávací cena:
Brillant Brosche
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.02.2020 - 10:43 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.02. - 13.02.2020 |