Brillantring zus. ca. 0,70 ct
Weißgold 750, RW 51+, 5,3 g, starke Gebrauchsspuren, Ringweitenänderung øG5
13.02.2020 - 10:44
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantring zus. ca. 0,70 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.02.2020 - 10:44 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.02. - 13.02.2020 |