Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Derriere le Miroir, Maeght Editeur - 1960, Farblithografie, Blatt ca. 38 x 28 cm, leicht stockfleckig, verglast, Alu-Rahmen
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
13.02.2020 - 15:32
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 13.02.2020 - 15:32 |
Prohlídka: | 07.02. - 13.02.2020 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena: