Rudolf Preuss *
(Wien 1879-1961 Innsbruck) Schloss Petersberg, signiert: R. Preuss, datiert: 19/09 1954, Aquarell über Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 19 x 29 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.02.2020 - 15:34
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Rudolf Preuss *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.02.2020 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: