Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Kleingarten, monogrammiert: K, datiert: (19)72, schwarze Kreide auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 28,5 x 40,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.02.2020 - 15:51
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.02.2020 - 15:51 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,-