Künstler 20. Jhdt.
Festung Hohensalzburg, unleserlich signiert, Aquarell auf Papier, 24 x 33 cm, Passep., gerahmt, verglast, beschädigt,
17.02.2020 - 10:54
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.02.2020 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.02. - 17.02.2020 |