Blütenbrosche
Gold 585, Brillant, mattgescjhliffener Bergkristall, Nephritblätter, 11,1 g, Bergkristall leicht bestoßenøg7
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
20.02.2020 - 11:21
- Vyvolávací cena:
Blütenbrosche
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.02.2020 - 11:21 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.02. - 20.02.2020 |