Brillantring zus. ca. 2 ct
Gold 750, tlw rhodiniert, RW 52, 10,6 g, Gebrauchsspuren,øG11
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
04.03.2020 - 10:45
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Brillantring zus. ca. 2 ct
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.03.2020 - 10:45 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 19.02. - 04.03.2020 |