Brillant Damenring
Gold 585, ein Brillant, ca. 0,10 ct, RW 58, 1,7 g, Tragespurenøg2
20.02.2020 - 10:05
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.02.2020 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.02. - 20.02.2020 |