Brillant-Saphir Stabbrosche
Gold 585, Platin doubliert, Länge ca. 65 mm, 4,3 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
25.02.2020 - 15:04
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Brillant-Saphir Stabbrosche
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.02.2020 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |