Altschliffbrillant Saphirring um 1900
Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), Diamanten zus. 0,36 ct, RW 59 6,8 g, Innengravur, Saphir etwas abgerieben
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
25.02.2020 - 15:16
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.02.2020 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |