Walter Grandl*
St. Pölten 1924-2017 "Wiesenblumen", Gouache, ca. 26 x 20 cm, signiert, datiert, 1980, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
04.03.2020 - 14:06
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Walter Grandl*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2020 - 14:06 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |