Altschliffdiamantohrringe zus. ca. 0,45 ct
Gold 580, Silberfassungen, österr. Amtspunze 1872-1922, 1,7 gøG1
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
04.03.2020 - 14:35
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2020 - 14:35 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |