RADO
Damenarmbanduhr, Edelstahl, tlw. vergoldet, Quartz, Zentralsekunde, Datum, Dm. ca. 30 mm, an Lederband, 22,8 g, Band beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
04.03.2020 - 14:47
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
RADO
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2020 - 14:47 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |