Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884-1972 Linz) Stromboli, monogrammiert: E. H., datiert: (19)65, Pastellkreide, teils laviert, auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 20,5 x 28 cm, UV-Schutzverglasung, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.03.2020 - 15:04
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Egon Hofmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.03.2020 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Brillantbrosche mit behandeltem Topas
- Emailbrosche
- LKW "Citroen Jumper 35+ L4 Blue HDi 130 (EUro 6)",