Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Vorfrühling, handsigniert: E Balluf, datiert: (19)79, betitelt, Aquarell-Mischtechnik auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 37,5 x 61,5 cm, verglast gerahmt, Verglasung beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.03.2020 - 15:09
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.03.2020 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,- -
Vyvolávací cena:
EUR 80,-