Anton Einsle zugeschrieben/attributed
(1801-1871) Herrenporträt, Öl auf Leinwand, 65,5 x 53 cm, im Oval gerahmt (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
26.03.2020 - 15:06
- Cena:
EUR 440,-
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 26.03.2020 - 15:06 |
Prohlídka: | online |