Wilhelm Sohl*
, (Ludwigshafen 1906-1969 Heidelberg), "Kauernde", signiert u. datiert "Will Sohl(19)51", Aquarell auf Papier, ca. 64 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
02.03.2020 - 10:24
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Sohl*
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.03.2020 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.02. - 02.03.2020 |