Künstler 17 Jh.
, "Darbringung Christi im Tempel", Öl auf Leinwand, ca. 142 x 90 cm, gerahmt Altersu. Restaurierungsspuren
02.03.2020 - 10:31
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Künstler 17 Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.03.2020 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.02. - 02.03.2020 |