Künstler 20. Jhdt.
Puma, Mischtechnik auf Papier,36 x 50 cm, gerahmt, verglast
02.03.2020 - 10:58
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.03.2020 - 10:58 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.02. - 02.03.2020 |