Rudolf Sodek *
(Althofen 1916-2004) "Im Bodental", signiert R Sodek, datiert 83, Bleistift auf Papier, Ausschnitt 19 x 18 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.03.2020 - 10:35
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Rudolf Sodek *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2020 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |