Diamantanhänger LÖWE
Gold 585, tlw. rhodiniert, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,03 ct, 11,7 gøG12
04.03.2020 - 11:45
- Vyvolávací cena:
Diamantanhänger LÖWE
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2020 - 11:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,50 ct
- Frederick Morgan