Brillantring ca. 0,30 ct
Gold 750, RW 57, 9,2 g Gebrauchsspurenøg9
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
04.03.2020 - 12:10
- Vyvolávací cena:
Brillantring ca. 0,30 ct
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2020 - 12:10 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |