Diamant Rubin Allianzring
Gold 580, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 0,65 ct, ein Rubin im Cabochonschliff, RW 53, österr. Amtspunze 1872-1922, 9,1 g Rubin mit Oberflächenmerkmal, Widmungsgravur
04.03.2020 - 12:13
- Vyvolávací cena:
Diamant Rubin Allianzring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2020 - 12:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |