Altschliffdiamantohrgehänge zus. ca. 5 ct
Gold/Rotgold 585, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 1,5 ct, sechzehn Altschliff diamanten zus. ca. 3,6 ct Blütenförmig mit Krappen gefasst, 5,8 gøG4
04.03.2020 - 12:15
- Dosažená cena: **
EUR 3.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2020 - 12:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |