Brillant Anstecknadel
Gold 750 1 Altschliffbrillant ca.0,12 ct mit Diamantrauen in Platinfassung 2,3 g øG2
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
19.03.2020 - 10:19
- Vyvolávací cena:
Brillant Anstecknadel
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.03.2020 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.03. - 19.03.2020 |