Karl John
(Wien 1872-1962 Langenwang) Karikatur/Badeflucht, handsigniert K. John, Faserstiftzeichnung/Aquarell auf Papier, Blattgröße 40 x 35 cm, unter Plexiglas, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.03.2020 - 14:28
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Karl John
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.03.2020 - 14:28 |
Místo konání aukce: | Graz |