Čís. položky 145-048298/0017

Omega

Omega - Náramkové

Armbanduhr, Gold 750, rotvergoldetes Formankerwerk, Nummer 11500911, Kompensationsunruh, 17 Juwels, silberfärbiges Zifferblatt, arabische Ziffern, kleine Sekunde, Formgehäuse, Nummer 10795371, Referenz 14438, um 1948, Breite ca. 27 mm, 32,5 g, Boden monogrammiert, tlw. abgerieben, Service wird empfohlenøG16

19.03.2020 - 15:15

Vyvolávací cena:

Omega

Aukce: Náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.03.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.