GROTIUS, H.
De jurie belli ac pacis libri tres. Curavit B. J. A. de Kanter - van Hettinga Tromp. Leiden, E. J. Brill 1939. Gr.- 4to. XVI, 917 S:, 1 w. Bl. OHLdr. (leicht berieben).
Expert: Kurt Szendi
Kurt Szendi
+43-1-515 60-201
books@dorotheum.at
28.06.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
GROTIUS, H.
Expert: Kurt Szendi
Kurt Szendi
+43-1-515 60-201
books@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 295 |
Aukce: | Knihy a dekorativní tisky |
Datum: | 28.06.2017 - 15:00 |
Prohlídka: | 22.06. - 28.06.2017 |